Shtëpia / Show Bizz / Gladiatori kapet në moment të sikletshëm, legjenda nuk njihet më…(Fotot)

Gladiatori kapet në moment të sikletshëm, legjenda nuk njihet më…(Fotot)

Aktori 55-vjeçar australian që njihet për filmin shumë të suksesshëm, “Gladiatori”, është parë në një aeroport në Australi, por nuk njihet më.

Fituesi i çmimit Oskar u fotografua teksa shkonte për te ferma e tij në Nju Sauth Uejlls, “Nana Glen”.

Aktori është duke filmuar “Projektin Xhorxhtaun”, dhe ndoshta filmi e kërkon që të mos ruajë format, por kjo ende nuk dihet.

Shiko dhe këto

“Gangstere dhe ushtare e patrembur”/ Angela Martini surprizohet nga bashkëshorti në ditën e lindjes (FOTO)

Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhëne fund martesës së …