Shtëpia / Aktualitet / Vdekje e mistershme në Tiranë/ 38 vjeçari gjendet i pajetë në makinë

Vdekje e mistershme në Tiranë/ 38 vjeçari gjendet i pajetë në makinë

Një 38 vjeçar me inicialet R.B në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete në  automjetin e ndezur tip “BMË”. Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune,apo dëmtime të tjera. Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Ndërkohë bëhet e ditur, se personi në fjalë nuk ka precedentë, por një përfundim i tillë do të jepet pasi të përfundojnë të gjitha veprimet proceduriale.

Shiko dhe këto

Shfrytëzoi motrat ukrainase si prostituta, zbulohet 39-vjeçari shqiptar në Napoli (Emri)

Karabinierët e Stacionit Policor të Qualinos, të koordinuar nga Prokuroria Publike, Drejtoria e Qarkut Antimafie …