Shtëpia / Show Bizz / Vajza e dy aktorëve të famshëm ndihet mashkull, vendosi të bënte ndryshimin më të madh në jetën e saj (FOTO)

Vajza e dy aktorëve të famshëm ndihet mashkull, vendosi të bënte ndryshimin më të madh në jetën e saj (FOTO)

Dy aktorët e famshëm të “Hollywood”-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të gjashtë fëmijëve, ku tre prej tyre janë biologjikë dhe tre të tjerë të adoptuar.

Vëmendjen më të madhe nga fëmijët e merr vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, e cila prej kohësh ka treguar tendencat e saj për t’u veshur si mashkull. Në daljet e ndryshme publike me prindërit, Shiloh është shfaqur e vshur njësoj si vëllezërit e saj.

Madje për t’u dukur dhe ndjerë më shumë mashkull, ajo ka vendosur që të bëjë ndryshimin e madh të jetës së saj. Vajza e Jolie dhe Pitt ka ndryshuar emrin nga Shiloh në John.

Mediat e huaja shkruajnë se me miratimin e dy aktorëve të dashur për publikun, ajo tashmë ka filluar të trajtohet me hormone mashkullore.

Shiko dhe këto

Zgjodhi “kundërshtaren” e Kim-it, modelja e njohur dëshiron të jetë asistentja e këngëtares së famshme (FOTO)

Kendall Jenner ka habitur me zgjedhjen që ka bërë, për të qenë asistentja personale e …