Shtëpia / Sport / Schweinsteiger lë futbollin, por vëmendjen e merr gruaja e tij bukuroshe (Foto)

Schweinsteiger lë futbollin, por vëmendjen e merr gruaja e tij bukuroshe (Foto)

Bastian Schweinsteiger lajmëroi nëpërmjet rrjeteve sociale tërheqjen nga futbolli i luajtur. Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Ana Ivanovic (ish-tenistja serbe), shkroi një mesazh romantik në Instagram:

“Urime për karrierën e pabesueshme, dashuria ime! Po pres me padurim të zbuloj se cila do të jetë aventura jonë e ardhshme me familjen tonë të vogël. Ndihem krenare për ty, të duam!”

Shiko dhe këto

Tifozët nuk harrojnë De Biasin, shikoni çfarë bëjnë në Moldavi (Fotot)

Arritja e Shqipërisë në fazën finale të Europianit 2016, sigurisht që ka qenë arritja më …