Shtëpia / Show Bizz / Pas akuzave për tradhti me deputetin/Rudina Dembacaj bëhet melankolike dhe e thotë hapur…(FOTO)

Pas akuzave për tradhti me deputetin/Rudina Dembacaj bëhet melankolike dhe e thotë hapur…(FOTO)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në të cilën shihet duke ngarë makinën dhe duke kënduar një këngë të trishtë.

Rudina shihet teksa këndon ‘t’i fala të gjitha veç për dashuri ‘. Mesa duket këngëtarja ia dedikon këtë këngë ish-bashkëshortit të saj.

Aktorja ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në media pas divorcit me bashkëshortin shkak për të cilën u tha se u bë tradhtia e saj me një deputet shqiptar.

Shiko dhe këto

Wanda Nara “e djeg” në festën e ditëlindjes, detaje nga 33-vjetori i nënës së 5 fëmijëve (FOTO)

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Wanda …