Shtëpia / Show Bizz / Keni një shok që ju bën kështu komplimetesh? Isli Islami na la pa fjalë me komentin që i bëri Ori Nebijajt (FOTO)

Keni një shok që ju bën kështu komplimetesh? Isli Islami na la pa fjalë me komentin që i bëri Ori Nebijajt (FOTO)

Dyshja e njohur e emisionit të mëngjesit, “Wake Up”, Ori Nebijaj dhe Isli Islami, përveçse dy kolegë pune, ata janë edhe dy miq të mirë në jetën e përditshme.

Ata gjithmonë janë komentuar për kiminë e veçantë që kanë së bashku sa herë që shfaqen në ekran. Madje nuk mungojnë edhe postimet në rrjetet sociale, ku shfaqen në praninë e njëri-tjetrit.

Por ditën e sotme, Isli i ka habitur të gjithë me një koment që ka bërë në foton e fundit të Orit.

“Bukuria jote është zhurma më e këndshme që veshët e këtij qyteti kanë dëgjuar”, janë fjalët që moderatori ka zgjedhur dhe që çdo vajzë do donte të merrte një kompliment kaq të bukur e të veçantë. Ndërkohë Ori i është përgjigjur: “Sa poetik o Zot”.

Shiko dhe këto

Modelja e njohur bëri publike lidhjen/ Roberti duket se e ka mendjen diku tjetër, ja ç’bëri për Norën (FOTO)

Pak ditë më parë, deklarata e modeles Xhesi Kadiu bëri bujë të madhe në media. …