Shtëpia / Show Bizz / Ira festoi ditëlindjen, ja festa surprizë që i organizuan Gazi dhe miqtë (FOTO)

Ira festoi ditëlindjen, ja festa surprizë që i organizuan Gazi dhe miqtë (FOTO)

Nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve, Ira Seferi, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Paja, ka ndarë sot me ndjekësit e saj në “Instagram” disa nga momentet më të bukura të 25-vjetorit.

E veshur me një fustan rozë me temina dhe supet jashtë, Ira, e cila është në pritje të ëmbël, dukej mjaft elegante dhe e ëmbël. Ndërkohë tema e ditëlindjes ishte “Baby Angel” dhe sigurisht që nuk munguan surprizat për të.

Pasi i kënduan këngën e ditëlindjes,  Gazi bëri gjestin special kur e ftoi partneren në një vallzim të këndshëm ndërkohë që në sfond dëgjohej “Shumë urime për ty”.

Shiko dhe këto

“Thonë që një dashuri e madhe…”, Rike Roçi poston foton nga shtrati dhe kërkon mendimin tuaj

Rike Roçi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar. Fama e saj …