Shtëpia / Show Bizz / Eni Koçi poston foton me këtë person dhe bën xheloze të motrën: Për inat të Gretës

Eni Koçi poston foton me këtë person dhe bën xheloze të motrën: Për inat të Gretës

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në “Instagram”, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, kanë zbuluar se prej disa ditësh ndodhen në Plavë-Guci, ku po shijojnë disa ditë pushime.

Por mesa duket ata nuk janë vetëm, pasi këngëtarja ka publikuar sot disa foto ku shfaqet së bashku me mamanë e saj. Në postimet e Enit në “Instastory” vihet re se ato të dyja kanë parë nga afër disa objekte të vjetra.

Madje duke përfituar nga rasti që po pushon me mamanë, Eni ka vendosur qëtë bëjë paksa xheloze të motrën e saj, Gretën.  “Për inat të Gretës”, ka shkruar Eni në një foto ku ka pozuar pranë të ëmës.

Shiko dhe këto

“Plakë që kërkon vëmendje”, fansat kritikojnë aktoren 46-vjeçare që poston foto me rroba banje

Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku …