Shtëpia / Show Bizz / Bukuroshja argjentinase i vë “flakën” stadiumit (FOTO)

Bukuroshja argjentinase i vë “flakën” stadiumit (FOTO)

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez janë të pandashëm. Bukuroshja argjentinase nuk e lë një asnjë moment vetëm të dashurin e saj.

Edhe në sfidën Sampdoria-Inter, e fituar 1-3 nga zikaltrit falë edhe kontributit të Lautaros, Agustina ishte e pranishme në tribunë, për të mbështetur të dashurin e saj.

Bukuroshja njihet për trupin e mrekullueshëm dhe këtë e dëshmon në çdo postim në rrjetet sociale.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …