Shtëpia / Aktualitet / Aksident i rëndë në Berat/ Makina me targa rumune bën copash motoçikletën (Foto)

Aksident i rëndë në Berat/ Makina me targa rumune bën copash motoçikletën (Foto)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Beratit. Një mjet tip ‘Opel’ me targa rumune ka goditur një motoçikletë në të cilin udhëtonte shtetasi Themi Ndoni 65 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, ai ka mare plagë në kokë dhe ndodhet në reanimacionin e spitalit të Lushnjës

Policia në vendngjarje po heton për shkaqet, ku nga hetimet e para mendohet se ka qenë mosrespektimi i rregullores nga ana e drejtuesit të motoçikletës.

Shiko dhe këto

“Të vdekurit e shumtë të kësaj flame”/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e rëndësishme

Mjeku i njohur, Tritan Kalo, iu drejtohet sërish qytetarëve me një mesazh të fortë lidhur …