Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Superpamja që ofron apartamenti me vlerë 63 milionë dollarë (FOTO)

Superpamja që ofron apartamenti me vlerë 63 milionë dollarë (FOTO)


Gradaçela në Parkun Qendror të New York do të jetë ndërtesa rezidenciale më e gjatë në botë, madje duke ofruar edhe një apartament me vlerë 63 milionë dollarë që ofron edhe një pamje përrallore.

Qiellgërvishtësja këtë të martë zhvilloi ceremoninë për përfundimin punimeve në strukturë, por ajo do të jetë e banueshme vetën në fillim të vitit 2020,

Banesat e listuara tani në faqen e internetit të kullës variojnë nga 6.9 milion dollarë për një kat të 33-të, vend me dy dhoma gjumi, në 63 milionë dollarë për një apartament me pesë dhoma gjumi në katin e 112-të.

E sa më lart të ngjitesh aq më spektakolare bëhet pamja.

Shiko dhe këto

Ju pëlqejnë? 18-vjeçari befason 1.6 milionë ndjekësit në “Instagram” me ëmbëlsirat e mëngjeset mahnitëse (FOTO)

Kur ishte 16 vjeç luante me këpucët e tij, por më pas nisi që të …