Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Situata qesharake dhe të çuditshme, kur të këput gjumi në punë (Fotot)

Situata qesharake dhe të çuditshme, kur të këput gjumi në punë (Fotot)

Të gjithëve na ndodh të na këputë gjumi nga lodhja. Mund të jemi në punë, në autobus, në tren, në rrugë…kudo.

Gazeta SHQIP ka zgjedhur disa momente pikante që do ju shkrijnë së qeshuri, ku persona të ndryshëm flenë në vende të paimagjinueshme.

Për më tepër shihni fotot që garantojnë të qeshura pa fund.

Gazeta SHQIP

Shiko dhe këto

Ju pëlqejnë? 18-vjeçari befason 1.6 milionë ndjekësit në “Instagram” me ëmbëlsirat e mëngjeset mahnitëse (FOTO)

Kur ishte 16 vjeç luante me këpucët e tij, por më pas nisi që të …