Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Kur hotelet të lusin dhe të paguajnë që të flesh tek ta (FOTO)

Kur hotelet të lusin dhe të paguajnë që të flesh tek ta (FOTO)

Gjithsekush e ka “punën e ëndrrave”, e nëse ajo ndryshon tek persona të ndryshëm, puna që ka Aleks Shanon do ta donin të gjithë.

Një londinez që jeton në Los Anxhelos, edhe pse nuk është milioner, ai jeton si i tillë dhe madje paguhet për t’u sjellë si i tillë.

Ai nuk ka nevojë të shtiret, thjesht shkon të flejë nëpër hotele luksoze, që të bëjë një vlerësim të shërbimit të produkteve të tyre më cilësore.

Ai thotë se vetëm nga kjo punë ka fituar rreth 55 mijë dollarë për një vit e gjysmë, dhe hotelet i kanë ofruar shërbimin maksimal.

Shiko dhe këto

Çfarë ka ndodhur? Shihni si është transformuar motra e Kardashianëve (FOTO)

Një foto post-karantinës nga Khloe Kardashian dhe njerëzit vërshuan me komente të tipit: KUSH JE …