Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / I tha je e dehur, balerina spanjolle rreh policin (FOTO)

I tha je e dehur, balerina spanjolle rreh policin (FOTO)


Një balerinë spanjolle është arrestuar për dhunë ndaj uniformave blu, pasi goditi dhe tentoi të kafshonte një efektiv në një aeroport në Britani.

Raportohet se efektivi e kishte ndalur 33-vjeçaren dhe nuk po e lejonte të hipte në avion me pretendimin se ishte shumë e dehur.

Në këtë moment ajo e ka goditur duke rrëzuar në tokë dhe është hedhur sipër tij për ta kafshuar, por fatmirësisht për efektivin në ndihmë të tij i kanë shkuar kolegët.

Tashmë 33-vjeçarja Daiana Andreas Rivera nuk duhet të presë edhe 2 orë për t’u nisur në shtëpi, por të paktën edhe 2 muaj, kohë të cilën do ta kalojë pas hekurave.

Shiko dhe këto

Ju pëlqejnë? 18-vjeçari befason 1.6 milionë ndjekësit në “Instagram” me ëmbëlsirat e mëngjeset mahnitëse (FOTO)

Kur ishte 16 vjeç luante me këpucët e tij, por më pas nisi që të …