Shtëpia / Show Bizz / Dua Lipa mbështet kunatat/Në rresht të parë për dinastinë Hadid (FOTO)

Dua Lipa mbështet kunatat/Në rresht të parë për dinastinë Hadid (FOTO)

Dua Lipa tashmë është bërë pjesë e familjes Hadid ndaj nuk mund të mungonte në rreshtat e parë duke duartrokitur për kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid, të cilat i mbështeti tek të gjitha sfilatat që nga Neë Yorku deri në Londër.

Dua Lipa dhe partneri i saj, Anëar Hadid për disa ditë me radhë morën pjesë në “New York Fashion Week” dhe më pas në “London Fashion Week” për shfaqjen e ‘Burberry’ në të cilën sfilonin motrat e partnerit të saj.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …