Shtëpia / Show Bizz / Zhvishet gruaja e princit, shfaqet në jaht me mashkullin misterioz (Fotot)

Zhvishet gruaja e princit, shfaqet në jaht me mashkullin misterioz (Fotot)

Pushime vetëm për Camilla Parker Bowles, e cila është fotografuar nga e përjavshmja ‘Chi’, teksa kalon disa ditë relaksuese në Sardenja, pa princin Charles.

Dukesha e Cornovaglias ka kaluar katër ditë në një yaht, ndërsa dy ditë të tjera i ka kaluar në Capo d’Orso dhe ishullin e Caprera.

Revista ka publikuar edhe dy foto të Camillas, ku shfaqet me rrobe banjo trupore jeshile, në kuvertën e një yahti.

Shiko dhe këto

“Gangstere dhe ushtare e patrembur”/ Angela Martini surprizohet nga bashkëshorti në ditën e lindjes (FOTO)

Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhëne fund martesës së …