Shtëpia / Show Bizz / Rita Ora çmend turqit, vetëm një natë në hotel shpenzon… 14 mijë euro (Fotot)

Rita Ora çmend turqit, vetëm një natë në hotel shpenzon… 14 mijë euro (Fotot)

Ajo ka qenë e zënë në turneun e saj në botë, Phoenix World Tour. Por Rita Ora u largua nga skena për të shijuar një festë luksoze në Turqi me motrën e saj Elenën, në villën që kushtonte 14 mijë euro një natë, në Bodrum.

Këngëtarja 28 vjeçare, dukej se po merr rrezet e diellit në maksimum, pasi u shfaq me bikine në një foto në Instagram.

Shiko dhe këto

Kur gruaja ta bën “8 me 2”, këngëtari i famshëm u detyrua t’i kërkonte falje publikisht pas fotove të “tradhtisë”

Këngëtari me famë botërore, Justin Timberlake, është prej disa javësh në qendër të vëmendjes së …