Shtëpia / Show Bizz / Në hotelin më luksoz në Turqi, Robert Berisha kapet mat më të dashurën e re (FOTO)

Në hotelin më luksoz në Turqi, Robert Berisha kapet mat më të dashurën e re (FOTO)

Pas angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën.

“Prive.al” sjell ekskluzivisht fotografi të tij vetë i dytë, të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Identiteti i vajzës misterioze ende nuk dihet, por lokacioni që çifti ka zgjedhur është një prej hoteleve më romantike në Turqi dhe i preferuar shumë nga çiftet.

Shiko dhe këto

Modelja e njohur bëri publike lidhjen/ Roberti duket se e ka mendjen diku tjetër, ja ç’bëri për Norën (FOTO)

Pak ditë më parë, deklarata e modeles Xhesi Kadiu bëri bujë të madhe në media. …