Shtëpia / Show Bizz / Ermal Fejzullahu, 66 mijë euro dhuratë vetes (FOTO)

Ermal Fejzullahu, 66 mijë euro dhuratë vetes (FOTO)

Me anë të një story në Instagram, Fejzullahu ka treguar se ka marrë “një lodër” të re, e cila është super luksoze.

Këngëtari Ermal Fejzullahu mesa duket ka vendosur që t’i bëjë qejfin vetes duke mos u kursyer me shpenzimet.

Bëhet fjalë për një makinë të markës “Range Rover Sport” e vitit 2017, e cila nuk kushton më pak se 66 mijë dollarë.

Shiko dhe këto

Modelja e njohur bëri publike lidhjen/ Roberti duket se e ka mendjen diku tjetër, ja ç’bëri për Norën (FOTO)

Pak ditë më parë, deklarata e modeles Xhesi Kadiu bëri bujë të madhe në media. …