Shtëpia / Show Bizz / Më i moshuari 102 vjeç, më i vogli 2 vjeç/4 gjenerata të familjes hollivudiane në një foto

Më i moshuari 102 vjeç, më i vogli 2 vjeç/4 gjenerata të familjes hollivudiane në një foto

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas organizuan një festë që mblodhi të gjithë anëtarët e një familje të madhe.

Disa breza u mblodhën në drekën e familjes, duke filluar nga më i riu në moshë, 20 muajsh deri në 102 vjeç.

Katër gjenerata të familjes u takuan në Kaliforni duke përfshirë edhe më të moshuarin, ish-aktorin hollivudian, Kirk Douglas.

Në fotografi mund të shohim Catherinen (49), Michaelin (74) dhe fëmijët e tyre, Dylanin (19) dhe Karisin (16). Anëtari më i ri i familjes ishte fëmija 20 muajsh, Luke 20, e bija e djalit të Michaelit, Cameron Douglasin, 40 vjec.

Shiko dhe këto

Modelja e njohur bëri publike lidhjen/ Roberti duket se e ka mendjen diku tjetër, ja ç’bëri për Norën (FOTO)

Pak ditë më parë, deklarata e modeles Xhesi Kadiu bëri bujë të madhe në media. …