Shtëpia / Show Bizz / Ylli televiziv kapet mat në momente të papërshtatshme (FOTO)

Ylli televiziv kapet mat në momente të papërshtatshme (FOTO)

Ish-konkurrentja e reality show “Love Island”, Francesca Allen është fotografuar në një moment aspak të përshtatshëm me një burrë misterioz në Saint Tropez.

Në fotot e publikuara në mediat e huaja, 23-vjeçarja shfaqet e qeshur teksa argëtohet në orët e para të mëngjesit.

Çifti nuk mund të hiqnin duart nga njëri-tjetri dhe duket më të lumtur se kurrë.

Shiko dhe këto

Wanda Nara “e djeg” në festën e ditëlindjes, detaje nga 33-vjetori i nënës së 5 fëmijëve (FOTO)

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Wanda …