Shtëpia / Show Bizz / Oriola Marashi “çmend” shoferët, me tanga në motor: I vesha se shumë aksidente rrugës (Fotot)

Oriola Marashi “çmend” shoferët, me tanga në motor: I vesha se shumë aksidente rrugës (Fotot)

Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste.

E hipur në motorr, në mes të rrugës, modelja ka ndarë foto duke udhëtuar në mënyrë të pazaktontë.

“Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”,- shkruan Oriola Marashi, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.

Shiko dhe këto

Wanda Nara “e djeg” në festën e ditëlindjes, detaje nga 33-vjetori i nënës së 5 fëmijëve (FOTO)

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Wanda …