Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Një lamborghini historik gjendet në një hambar, do habiteni sa kushton në një ankand në Londër (FOTO)

Një lamborghini historik gjendet në një hambar, do habiteni sa kushton në një ankand në Londër (FOTO)

Lamborghini Miura P400 S e gjetur në një hambar në Gjermani: tani në ankand në Londër. Një shembull i supermakinës historike italiane, modeli P400 S, u gjet brenda një hambari në gjendje të shkëlqyeshme, por i braktisur.

RM Sotheby’s, një shtëpi e njohur e ankandeve britanike, është e gatshme ta vendosë atë për ankand në Londër tetorin e ardhshëm.

Shifra që do të duhet të dëbojë masterin e ri do të jetë marramendëse. Flitet se makina do të shitet për më shumë se 1 milion euro.

Shiko dhe këto

Pamje mahnitëse/Brenda vilës 3 shekullore të Velentino, e nxjerrë në shitje për 13 mln dollarë (FOTO)

Pas 33 vitesh, “Villa la Vagnola”, një shtëpi verimi në Toskanë, e stilistit të famshëm …