Shtëpia / Show Bizz / Shumë arsye, apo…! Kunati i Bashës feston me shampanjë (FOTO)

Shumë arsye, apo…! Kunati i Bashës feston me shampanjë (FOTO)

Erion Isufi, të cilin të gjithë e njohin thjesht si “Kunati”, ka postuar një foto në rrjetet sociale, me një shishe të madhe shampanje.

Nuk dihet arsyeja e festës, por e habitshme është se edhe kur humbasin, në familjen e Bashës kanë gjithmonë çfarë të festojnë.

Shiko dhe këto

Puthje pasionante e përkedhje në publik, aktori i famshëm kapet mat me të dashurën e re (FOTO)

Liam Hemsworth ka treguar së fundmi se e ka harruar përfundimisht ish-bashkëshorten, Miley Cyrus, teksa …