Shtëpia / Show Bizz / Provokon keq aktorja shqiptare, del pa të brendshme në plazh (Fotot)

Provokon keq aktorja shqiptare, del pa të brendshme në plazh (Fotot)

Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të brendshme.

Dhe nuk janë vetëm yjet dhe personazhet e shoëbizit nga bota por edhe ato shqiptare.

Eliona Pitarka ka postuar në intagram disa foto në plazh ku është pa të brendshme. Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja.

 

Shiko dhe këto

Me rroba banje në plazh, Fatma Methasani kthen sytë nga vetja me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Moderatorja e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani, është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. …