Shtëpia / Show Bizz / Tropojania që u masturbua në skenë rrëfen sikletin: Meshkujt u eksituan, por…(FOTO)

Tropojania që u masturbua në skenë rrëfen sikletin: Meshkujt u eksituan, por…(FOTO)

Aktorja, Arjola Demiri, tropojanja që i la pa fjalë të gjithë me rolin e pazontë që solli në skenën e teatrit, ka rrëfyer se si u transmetua aktrimi i saj tek meshkujt. Arjola do të masturbohej në skenë, dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime instiktive tek meshkujt.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar”, – është shprehur aktorja në emisionin “Opinion”.

Shiko dhe këto

Me rroba banje në plazh, Fatma Methasani kthen sytë nga vetja me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Moderatorja e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani, është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. …