Shtëpia / Sport / Tifozja speciale e Juves zbulon linjat dhe “josh” bardhezinjtë (foto)

Tifozja speciale e Juves zbulon linjat dhe “josh” bardhezinjtë (foto)

Quhet Eleonora Incardona, është modele italiane, e cila ka një pasion të madh për sportin e golfit. Sa herë i jepet mundësia, zbret në tapetin e gjelbër për të provuar cilësitë e saj me këtë lojë. Sa i përket futbollit, zemra e saj rreh për Juventusin. “Yjet” bardhezi kanë një tifozë speciale në tribunën “vip” të “Allianz Stadium”, të cilën nuk duhet ta zhgënjejnë.

 

Shiko dhe këto

Barazon Andora, Vales i shpëton mbrojtjes dhe mposht portierin Etrit Berisha

Avantazhi i Shqipërisë ka qenë vetëm 12 minuta, sepse Andora barazoi me një gol të …