Shtëpia / Show Bizz / Nudo, hashash dhe alkool/ Tërbohen studentët amerikanë (FOTO)

Nudo, hashash dhe alkool/ Tërbohen studentët amerikanë (FOTO)

Një çmenduri e vërtetë mund të quhet festa e të rinjve amerikanë. Vajza me dhe pa bikini që përkulen duke çmendur djemtë e mbledhur grupe-grupe, një re tym hashashi mbi rërë dhe alkooli lumë.

Ky është ai që adoleshentët amerikanë quajnë “spring break”. Ishulli South Padre në Teksas “pushtohet” nga 100 000 studentë që dynden në plazhet dhe baret e tij.

Rezultati? Baret dhe klubet bëjnë xhiro 2.8 milionë dollarë vetëm me kokteje, ndërsa hotelet grumbullojnë 1.44 milionë dollarë.

Fotot tregojnë çmenduritë që bëjnë adoleshentët dhe për të cilat arrestohen pothuajse përditë.

Shiko dhe këto

Supermodelet Hadid kërcënojnë Dua Lipën: Qëndro larg vëllait tonë ose… (Fotot)

Pas ndarjes nga 31-vjeçari Isaac Carew, Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie …