Shtëpia / Show Bizz / Një mami seksi si Zajmina Vasjari, del pa të brendshme… (FOTO)

Një mami seksi si Zajmina Vasjari, del pa të brendshme… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari është pa dyshim një nga këngëtaret më seksi në Shqipëri. Ajo është bëtë nënë e një vajze dje duket se çdo ditë e më tepër e meriton epitetin si një mami seksi.

Së fundmi këngëtarja e ka publikuar një foto ku tregon këmbët e gjata e seksi, teksa këmishën e ka lënë zbërthyer. Detaj ky i cili nuk ka pasur se si të mos u bie në sy ndjekësve të saj të shumtë.

Shiko dhe këto

Këngëtarja e njohur publikon foton me “dritën perfekte”, Ermali i lë komentin që bëri të gjithë për të qeshur

Pas një periudhe të shkurtër që bëri në rrjetet sociale, Elvana Gjata u rikthye sërish …