Shtëpia / Show Bizz / Me fustane te shkurtra dhe këmbët e gjata, gruaja bukuroshe e politikanit çmend rrjetin (FOTO)

Me fustane te shkurtra dhe këmbët e gjata, gruaja bukuroshe e politikanit çmend rrjetin (FOTO)

Lola Haradinaj vjen me një set të ri fotografik nga shtëpia. Fotografi është përkujdesur sërish që të bëjë një set fantastik me Lola Haradinaj, gruan bukuroshe të politikanit kosovar, Daut Haradinaj.

Lola vjen shumë elegante në këto fotografi, me fustan shumë të shkurtër, duke pozuar në kënde të ndryshme të shtëpisë së saj.

Shiko dhe këto

Supermodelet Hadid kërcënojnë Dua Lipën: Qëndro larg vëllait tonë ose… (Fotot)

Pas ndarjes nga 31-vjeçari Isaac Carew, Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie …