Shtëpia / Show Bizz / Çmenduria e radhës në internet, VIP-at fillojnë ‘sfidën nudo’ (FOTO)

Çmenduria e radhës në internet, VIP-at fillojnë ‘sfidën nudo’ (FOTO)

Pas sfidës më të famshme që çmendi të gjithë të famshmit, sapo kanë nisur një sfidë të re, atë të pozimit nudo.

Këtë gjë për herë të parë e vazhdoi aktorja Lindsay Lohan, e cila ndezi rrjetin me pozen e saj përpara pasqyrës e zhveshur.

Ndërsa tani vëmendjen e ka marrë këngëtari i njohur Liam Payne, i cili ka çmendur vajzat vetëm më një postim në llogarinë e tij të Instagramit, ku shihet i ulur në një karrige në ballkon dhe ka pozuar tërësisht nudo ku duken mjaft mirë të pasmet e tij.

Për ta bërë akoma dhe më tërheqëse këtë foto, ai ka hedhur një vështrim të egër nga kamera dhe efektet e fotos i ka vendosur një filtër bardhezi.

Shiko dhe këto

Pa përmendur Nora Istrefin, Robert Berisha thotë 3 emrat e femrave shqiptare më seksi (FOTO)

Robert Berisha ka folur së fundmi për marrëdhënien e tij me Nora Istrefin, ku i …