Shtëpia / Sport / Pep Guardiola nuk i reziston dot komentatores së futbollit nga Kosova (Foto)

Pep Guardiola nuk i reziston dot komentatores së futbollit nga Kosova (Foto)

Komentatorja kosovare e futbollit, e njohur si e para femër në trevat shqiptare që komenton sfidat e sportit më të ndjekur në botë, ka arritur të takojë trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola.

Qeqa Krelani, e cila i bën stadiumet “të dridhen” jo vetëm me zërin por edhe me format e saj seksi duket se e ka lënë pa fjalë Pep, i cili nuk ia ka shqitur sytë për asnjë çast.

“Mbasi nuk po muj me dal ne foto me Batatinen, bile kom dal me Guardiolen 😜Tash kam cka me tregu. Njeriu qe ka me shume mend ne koke sesa floke quhet Guardiole. E di qe je gezu shume kur m’ke taku, sepse prej atij momenti nuk e din cka eshte humbja ne Premier Lige 😜 (pak shaka) Congratulations Pep 🏆⚽ Rekordmen”, shkruan Qeqa.

Shiko dhe këto

Si është Georgina në shtrat? I pacipi Ronaldo tregon momentet intime (Foto)

Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. …