Shtëpia / Aktualitet / Lajm i fundit/ Ç’po ndodh? Doganat në mbarë Shqipërinë në kolaps

Lajm i fundit/ Ç’po ndodh? Doganat në mbarë Shqipërinë në kolaps

Prej disa orësh në të gjitha pikat doganore në mbarë vendin është krijuar një situatë kolapsi.

Kjo për shkak se serverat kanë dalë jashtë funksionit dhe problemi  teknik ende nuk është zgjidhur.

Si pasojë e këtij problemi, dhjetëra automjete raportohen të bllokuara pasi nuk kryejnë dot zhdoganimin. Situata sipas korrespondentes së Top Channel, paraqitet e tensionuar në Kapshticë.

Shiko dhe këto

Përqafime dhe lot, familjarët përcjellin me dhimbje ushtarakët drejt Afganistanit (Foto)

Një grup ushtarakësh shqiptarë janë nisur drejt Afganistanit për të kryer misionin e tyre paqeruajtës, …