Shtëpia / Aktualitet / “Asnjë të mos lëvizi”, dalin pamjet e arrestimit të Çapjave dhe Suel Çelës (VIDEO)

“Asnjë të mos lëvizi”, dalin pamjet e arrestimit të Çapjave dhe Suel Çelës (VIDEO)

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e operacionit të koduar “KRASTA’ që çoi në goditjen e fisit Çapja në Elbasan, por edhe arrestimin e të shumëkërkuarit Suel Çela, i cili në 2017 për pak sa nuk i mori jetën efektivëve të policisë te incidentet që ndodhi pranë tregut agro-ushqimor.

Në total, ky operacion çoi pas hekurave plot 13 persona, mes të cilëve edhe disa zyrtarë.

Për më tepër shihni pamjet:

Shiko dhe këto

Deputeti: Rama dhe Basha janë ulur në tryezë, ja kush e pengon marrëveshjen

Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Halit Valteri ka komentuar ofertën e Ramës për …