Shtëpia / Aktualitet / “Është zyrtare”, zbulohet ‘detyra’ e re e bashkëshortes së kryeministrit Rama (Foto)

“Është zyrtare”, zbulohet ‘detyra’ e re e bashkëshortes së kryeministrit Rama (Foto)

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama gjithnjë mundohet të jetë larg vëmendjes së mediave. Mirëpo, së fundmi është zbuluar edhe detyra e saj më e re.

Linda Rama do të udhëtojë drejt Londrës, për të kryer një mision. Ajo do të jetë folësja kryesore në Samitin Global të Gruas në Londër, që zhvillohet në datat 13-14 korrik.
Lajmin e ka bërë me dije, kryetarja e kësaj shoqate, Mirela Sula.

“Është zyrtare, Linda Rama, gruaja e kryeministrit të Shqipërisë do të jetë folësja jonë kryesore në Samitin Global të Gruas në Londër”, shkruan Sula, krahas fotos me zonjën Rama, ku bie në sy stili i saj i veçantë

 

Shiko dhe këto

Deputeti: Rama dhe Basha janë ulur në tryezë, ja kush e pengon marrëveshjen

Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Halit Valteri ka komentuar ofertën e Ramës për …