Shtëpia / Sport / Lajm i Fundit/ Besnik i 3-5-2, ja ndryshimet e Rejas në ekipin anti-Moldavi

Lajm i Fundit/ Besnik i 3-5-2, ja ndryshimet e Rejas në ekipin anti-Moldavi

Shqipëria do të luajë pas pak minutash përballë Moldavisë, për të grumbulluar tre pikë që do e ngjisnin në grupin e kualifikueseve të Europianit. Në ndeshjen e shkuar kemi humbur me rezultatin 1-0 ndaj Islandës, prandaj një fitore e sotme është e detyruar është për pjesën psikologjike të lojtarëve.

Ndërkohë vetëm para pak minutash janë publikuar formacionet zyrtare nga “UEFA”, që mund t’i shihni më poshtë:

 

Shiko dhe këto

Gjesti i gjyqtarit shqiptar bëhet hit botëror, e kopjojnë edhe të huajt (VIDEO)

Ndeshja bamirëse mes ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës kaloi me shumë entuziazëm në …