Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Gjithmonë e veçantë, bashkëshortja e kryeministrit Rama tërheqë vëmendjen me look-un (FOTO)

Gjithmonë e veçantë, bashkëshortja e kryeministrit Rama tërheqë vëmendjen me look-un (FOTO)

Linda, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, ka qenë gjithmonë në fokusin e medias apo sulmeve të opozitës edhe pse është përpjekur të mbajë një profil jopublik.

Nga ana tjetër, Linda ka rënë gjithnjë në sy për look-un e veçantë me të cilin eksperimenton guximshëm.

Së fundmi ajo shfaqet në një foto me Linda Prendin, gazetare.

Çfarë bie në sy është kombinimi i veçantë i bashkëshortes së kryeministrit por edhe syzet unike.

Shiko dhe këto

Shtohen virozat nga konsumimi i ushqimeve të shpejta në verë, reagon shef Renato: Mirë të na bëhet…

Si çdo vit, gjatë sezonit veror ka më tepër probleme në spitale ku shtrohen pacientë …