Shtëpia / Show Bizz / Rrjeti e masakroi se puthi nënën në buzë, ja ç’thotë këngëtari i njohur

Rrjeti e masakroi se puthi nënën në buzë, ja ç’thotë këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur Maluma, i cili është mjaft i famshëm dhe i ndjekur në Instagram, shokoi fansat e tij me postimin e fundit. Në “Ditën e Nënës”, artisti 25-vjeçar uroi publikisht mamanë e tij me një foto ku shfaqej duke e puthur mamanë në buzë.

Në përshkrim shkruante “Ditë të lumtura dashuria e jetës sime. Urime Dita e Nënës.” Kjo foto shkaktoi shumë reagime në rrjetet sociale, ku ndjekësit e kritikuan se nuk u dukej aspak e hijshme dhe normale në këtë moshë të shprehej dashuria në këtë formë.

Duke parë këto reagime të tilla, Maluma vendosi që të shtonte: “Është shprehje dashurie dhe formë respekti. Jam shumë i hapur për këtë që jam dhe se cilat janë vlerat e mia kulturore.”

Shiko dhe këto

Provokon keq aktorja shqiptare, del pa të brendshme në plazh (Fotot)

Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të …