Shtëpia / Show Bizz / Reperja e njohur sfidon hapur kryeministrin Rama, por dështon në…

Reperja e njohur sfidon hapur kryeministrin Rama, por dështon në…

Baby G është një ndër reperet për të cilat flitet shumë në mediat rozë. Së fundmi ajo po bashkëjeton me partnerin e saj në Tiranë. Megjithatë protestat në kryeqytet siç duket e kanë lodhur këngëtaren e cila me anë të një videoje në Instagram ka sfiduar kryeministrin Rama.

“Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë, sepse unë jam lodhur nga këto protesta”, shkruan Baby G.

Mirëpo këngëtarja ka bërë një gafë të madhe dhe ka harruar se Edi Rama nuk është presidenti, por kryeministri i Shqipërisë dhe ky detaj nuk u ka shpëtuar fansave.

Shiko dhe këto

Nuk pyet për masat, ish-banorja e “Big Brother” publikon video nga palestra (FOTO)

Modelja e njohur, Françeska Jaçe, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo poston foto e …