Shtëpia / Show Bizz / Parukierja-seksi që pret flokët dhe të hipën sipër! (Foto-Video)

Parukierja-seksi që pret flokët dhe të hipën sipër! (Foto-Video)

Keni parë ndonjëherë një parukiere të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për “look”-un tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj.

Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste flokët është bërë virale.

Modelja e Instagram-it është e njohur për videot e saj të tëerk-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny u filmua duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehër. Mike ndau video në Instagram me titullin: “Të të priten flokët nga parukierja ime e preferuar.”

Edhe Penny publikoi pamjet dhe shkroi: “Mora licencën si parukiere dhe Mike Ruga është klienti im i parë.”

Shiko dhe këto

Pasi zbuloi mashkullin që fshihet pas 2 bizneseve, Alesia Bami flet troç për martesën (Fotot)

Alesia Bami ishte pjesë e panelit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, …