Shtëpia / Aktualitet / Gjysma e Tiranës nesër pa energji, OSHE tregon sa orë ka “black-out”

Gjysma e Tiranës nesër pa energji, OSHE tregon sa orë ka “black-out”

Disa zona në Tiranë do të mbeten pa energji pjesën më të madhe të ditës së premte.

Kompania OSHE bën me dije se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 16:00 të datës 17 maj.

Më konkretisht, OSHE bën me dije se do të mbeten pa energji zonat: Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës se Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

Shiko dhe këto

Braçe nxjerr foton i gjakosur dhe thumbon mbrojtësit e Teatrit: Gati të dëshmoj çdo krim të 26 majit 1996

Erion Braçe ka kujtuar sot zgjedhjet e 26 majit 1996, ku flet për dhunën e …