Shtëpia / Show Bizz / Bebe Rexha rrëmben një tjetër çmim

Bebe Rexha rrëmben një tjetër çmim

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar sërish me çmime për punën e saj të madhe në industrinë muzikore.

Ajo rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant to be’ në bashkëpunim me Florida Georgia Line.

‘Meant to be’ ka arritur 765 milionë klikime në YouTube.

Këngëtarja ndau me fansat momente nga marrja e çmimeve.

 

Shiko dhe këto

Nuk pyet për masat, ish-banorja e “Big Brother” publikon video nga palestra (FOTO)

Modelja e njohur, Françeska Jaçe, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo poston foto e …