Shtëpia / Show Bizz / “Më ndave nga burri…”, Françeska “çmend” edhe femrat (Foto)

“Më ndave nga burri…”, Françeska “çmend” edhe femrat (Foto)

E dalë nga “Big Brother” si një bionde simpatike, Françeska Jaçe është konvertuar rrugës në një brune super-seksi, që ka një numër të lartë ndjekësish në Instagram.

Format bombastike e kanë kthyer modelen vlonjate në një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it, ndërsa ajo mbetet tepër aktive në rrjetet sociale.

#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/auto_nukipql1554966933-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/AWXDWS-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/thtrd-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/asdccf-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/gth-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/ht-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/vfr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/franceska1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/Capture-26-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caf3c662b700 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/franceska2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Së fundmi një foto tepër “hot” e postuar nga Franci ka ngjallur një “debat” midis saj dhe një fanse, që i thotë se po e “ndan nga burrin” me bukurinë që rrezaton.

“Françi, na ndave nga burri. Nuk i pëlqej më unë”, i shkruan ndjekësja, të cilës Jaçe i përgjigjet: “Hahaha të bëj biletën unë dmth”, duke nënkuptuar që të largohet nga vendi.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …