Shtëpia / Show Bizz / “Bëjeni për burrin dhe dashnorin”, mesazhi i super-gjyshes shqiptare (Video)

“Bëjeni për burrin dhe dashnorin”, mesazhi i super-gjyshes shqiptare (Video)

Edhe pse i ka kaluar të 40-at e sërish duket si vajzë e re, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj kujdeset shumë për ta mbajtur veten në formë.

Se fundmi, përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, gjyshja më seksi e showbiz-it shqiptar ka treguar se si ia del të ketë një look rrëzëllitës.

Ajo ka pranuar se për të pasur fytyrën prej 20-vjeçare a, herë pas herë u nënshtrohet trajtimeve të ndryshme me botoks dhe lazer.

#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/DEFF2AFF-1B30-402F-A607-216FEE88825C-579×1024-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/auto_5cae16f23ea50Screenshot_121554922784-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/rwse-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/rtre-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/goxha-lajm-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/auto_5cae17016ac3aScreenshot_101554922802-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/grrws-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/auto_5cae16f928257Screenshot_111554922801-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/hbtfed-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/alberiie-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item11 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/mhjmn-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5caef5ef663a1 .td-doubleSlider-2 .td-item12 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/re-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Këto trajtime e bëjnë Albërien të ketë lëkurë të adhurueshme.

Ajo gjithashtu ka treguar se shqetësimi i saj i fundit janë rrudhat poshtë syve.

“Të dashura motra kujdesuni për veten, për burrat, pse jo dhe për dashnorin, ndjehuni sexy”, thotë Albëria në një video, teksa thekson se do të bëjë ndërhyrje për t’i hequr rrudhat që e shqetësojnë.

Shiko dhe këto

Katër vite pasi nuk flisnin bashkë, Albana Osmani ka një mesazh për Eneda Tarifën: Gjithmonë do të kesh… (FOTO)

Moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa ishin mikesha shumë të mira, disa vite më …