Recent Posts

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 29 Shtator 2021

Dashi Dashuria: Mund të njihni dikë me të cilin/ën do të lidheni menjëherë. Paratë: Nëse i përdorni mirë burimet tuaja, fati do t’ju buzëqeshë. Puna: Ky angazhim i ri i punës do t’ju sjellë përfitime. Shëndeti: Përpiquni ta doni veten më shumë. Demi Dashuria: Një person i ri do të …

Shiko më shumë »

Horoskopi 28 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Planet që keni për të ardhmen janë të shumta, por me  pak përpjekje të koordinuar, këtë të martë mund  t’i realizoni me lehtësi. Mos bëni veprime të nxituara dhe shfrytëzojini mundësitë që ju ofrohen. Demi Rishikoni disa nga parimet e tuaja, përndryshe nuk do ta keni të vështirë të …

Shiko më shumë »

Ja si do sillen shenjat më 28 shtator 2021

Dashi-Këtë të martë 28, pritet të keni një energji dhe humor të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë të zgjidhen vetë. Jupiteri dhe Saturni nuk do t’ju hapin më punë dhe as vështirësi ligjore. Sa i përket dashurisë, do të …

Shiko më shumë »